senso

Každý admin někdy muže udělat chybu.
Zamčeno
vinopic

stř úno 07, 2018 5:53 pm

Nechápem ako tento človek môže robiť admina, neviem čo si dokazuješ na servery, ale ako admin by si mal skončiť. Začať bezdôvodne nadávať hráčom a potom mne dať mute za to, že som napísal to čo si ty mne hovoril do mikraku akože vau. Toxický admin, nadávky, urážanie od neho len tak frčia. Ako admin by si mal mať príkladné správanie, ale ty si opak toho.
Senso
Admin[CSGO]

stř úno 07, 2018 7:06 pm

Nechapem co to tu namna skusas :-) . niekto ta v hre zabil napisal si do chatu citujem "skurveny slaby kokot" alebo nieco vtom zmysle. upozornil som ta, aby si sa uvedomil a nebavil sa tak. Ty si mi nasledne dalsou reakciou dal najavo co si o mne myslis citujem "drz picu ty kokot" povedal som ti ze sa mas ukludnit a urazat cloveka ktory sa ti objavy v zrkadle. nasledne som ti dal gag a bolo vybavene. na servery sa chovam prikladne takze neviem odkial mas to, ze nadavam a urazam inich hracov ked ich vzdy len upozornim aby nekricali lebo to udem trestat mutom. tolko k tomu dufam ze si uvedomis co si napisal
vinopic

stř úno 07, 2018 7:18 pm

:DDDDDDDDDDDDDDDDD Toy story prišiel si na server na chvíľu, porozdával mute a odišiel :D vyprovokoval niekoľko hráčov a to bolo všetko čo si tam dokázal. Clap Clap admin ako sa patrí, že sa nehanbíš sa tu obhajovať tým, že si admin ako sa patrí keď si viacej nadával ostatným hráčom ako ja tebe :D (mne a ešte aj ostatným si pekne ponadával) Do chatu som napísal kokotko, ale nie v tom slova zmysle, že sa tam idem s ním (dotyčným hráčom) hádať. Hádal som sa? Nie! Lenže pán admin z tejto situácie vytvoril úplne inú story čo vznikla v T týme kde si sa hádal aj s nejakými ďalšími hráčmi a žiadne pekné slova som od teba nepočul. Klamár vošklivej. Začať hráčom nadávať dementi podte na B pritom som ti povedal "kukaj sa na radar", že sme tam boli a B je čisté z toho sa strhla slovná prestrelka a ty sa ideš obhajovať, že nič? Haló spamätaj sa a postav sa k tomu ako chlap a nie, že ja som nikomu nič nepovedal všetko si začal ty!
Senso
Admin[CSGO]

stř úno 07, 2018 7:27 pm

dalsiu hlupost si napisal. neviem skym som sa akoze hadal. nevymyslaj si tu teraz taketo veci namna. pisal viac nadavok do chatu a do voicu si ich povedal asi tak 10x viac a rovno mne. mal som to pofotit a ponahravat aby sme videli kto si kaká do ust. pekny den
vinopic

stř úno 07, 2018 7:27 pm

:D :D :D :D Bože môj ty si úbožiak maj sa. Končím tu
Senso
Admin[CSGO]

čtv úno 08, 2018 4:56 pm

zas ma len urazas zatoze pises klamstva?
Senso
Admin[CSGO]

čtv úno 08, 2018 5:53 pm

last prosimta lockni to tu. neviem co namna skusal, ale neuspel
last2fall
Developer

pát úno 09, 2018 10:21 am

//lock
Zamčeno